Ballina Etiketimet Produktiviteti

Etiketim: produktiviteti

Moti

Tirana, AL
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
6.7kmh
90 %
Wed
17 °
Thu
12 °
Fri
12 °
Sat
12 °
Sun
14 °
- Advertisement -

Na ndiq

0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek

Të fundit

Më të lexuarat

Bilanci i Energjisë në Kosovë, TM3 2019

Rritet sasia e energjisë elektrike e konsumuar Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) publikon “Bilancin i Energjisë” për TM3 2019 Në këtë publikim janë prezantuar të...

Indeksi i Çmimeve të Inputeve dhe Çmimet në Bujqësi, TM3 2019

Rritet indeksi i inputeve bujqësore në TM3 2019 Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar “Indeksin e Çmimeve të Inputeve në Bujqësi“ për tremujorin...

8 Trendet kryesore të Teknologjisë për vitin 2020

Teknologjia tani po evoluon me një ritëm kaq të shpejtë saqë parashikimet vjetore të trendeve mund të duken të vjetra para se ato madje...

A e njeh këtë ligj i cili do ta ndryshoj të menduarit tuaj?

Ligjin e „përpjekjes së dështuar“ sipas së cilit funksionon natyra në përgjithësi.. A e njeh këtë ligj i cili do ta ndryshoj të menduarit tuaj? Luanët...

Alibaba prek shifrën prej 10 miliardë dollarë shitjesh për 30 minuta gjatë Ditës së...

Shkruar nga: Chris Dawson Kompania Alibaba nisi Ditën e Beqarëve 2019 me 1 miliardë dollarë shitje për 1 minutë e 8 sekonda, shifër kjo e...