Ballina Etiketimet Ekonomiksi islam

Etiketim: ekonomiksi islam

- Advertisement -

Na ndiq

0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek

Më të lexuarat

General Electric planifikon të ndalojë prodhimin e termocentraleve të reja me qymyr

General Electric ka njoftuar se planifikon të ndalojë prodhimin e termocentraleve të reja me qymyr, pasi konglomerati industrial amerikan po përqendrohet më shumë në...

IMPLIKIMET TEOLOGJIKE TË HISTORISË SË IBRAHIMIT ME YJET

Ibn Tejmija përballë kelamistëve Nga Jasir Kad-hi   Hyrje Në suren 6 (74-83) Kurani na kumton historinë e Ibrahimit me njerëzit e tij, debatin e suksesshëm me ta...

Bill Gates: 2 pyetje që duhet t’i bëni vetes kur ndesheni me një problem

Bill Gates është i famshëm për shumë gjëra. Ekziston Microsoft, një nga kompanitë më të vlefshme në botë, të cilën Gates e themeloi dhe...

Nga Aly KASSAM-REMTULLA: Sinofobia, një “Islamofobi” e re

Unë isha student i vitit të fundit në Oksford kur aeroplanët u përplasën me Kullat Binjake në New York City. Pasi dëgjova lajmin, takova...

Shqipëria një nga 25 eksportuesit kryesorë të bimëve mjekësore

Shqipëria bën pjesë në grupin e 25 eksportuesve kryesorë të bimëve mjekësore dhe aromatike në botë. Qindra hektarë sipërfaqe e kultivuar me bimë mjekësore dhe...

Moti

Tirana, AL
few clouds
25 ° C
25 °
25 °
61 %
1.5kmh
20 %
Wed
23 °
Thu
26 °
Fri
28 °
Sat
19 °
Sun
17 °

Trendi

Anipots