Ballina Etiketimet Ekonomia islame

Etiketim: ekonomia islame

- Advertisement -

Na ndiq

0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek

Më të lexuarat

Kufjet e reja wireless të Samsung kanë një avantazh të madh krahasuar me gjeneratën...

Kufjet Galaxy Buds të Samsung kanë dhënë padyshim kontribut në suksesin e revolucionit të kufjeve Bluetooth. Nuk kanë shkëlqimin e AirPods, por shumë pranë në...

6 gjëra që mund të bëni për të mbështetur bizneset muslimane

"Nuk mendoj se do të gjesh muslimanë në industrinë e mishit kosher sepse hebrenjtë e kanë të bllokuar këtë industri nga lart poshtë. Muslimanët...

10 karakteristikat e një sipërmarrësi të suksesshëm Musliman

Nuk ka asgjë më spektakolare sesa të qenit shefi i vetës tuaj. Jeta hapet për të gjithë ata që zgjedhin rrugën e sipërmarrjes. Të...

Tregu global i hallallit rritet në 2.5 bilion dollarë

Këtë vit, për herë të parë tregu global hallall do të rritet në mbi 2.5 bilion dollarë amerikanë, thotë firma këshilluese A.T. Kearney. Në vitin...

Rutina e gjumit e preferuar nga ProductiveMuslim

Nëse keni filluar të zgjoheni herët dhe të punoni në ato orë të hershme të ditës siç kemi rekomanduar në ProductiveMuslim.com, do të kuptoni...

Moti

Tirana, AL
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.5kmh
40 %
Wed
13 °
Thu
8 °
Fri
8 °
Sat
7 °
Sun
11 °

Trendi