Ballina Etiketimet Behu produktiv

Etiketim: behu produktiv

Moti

Tirana, AL
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
93 %
1kmh
75 %
Thu
12 °
Fri
16 °
Sat
15 °
Sun
16 °
Mon
14 °
- Advertisement -

Na ndiq

0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek

Të fundit

Më të lexuarat

A e njeh këtë ligj i cili do ta ndryshoj të menduarit tuaj?

Ligjin e „përpjekjes së dështuar“ sipas së cilit funksionon natyra në përgjithësi.. A e njeh këtë ligj i cili do ta ndryshoj të menduarit tuaj? Luanët...

Alibaba prek shifrën prej 10 miliardë dollarë shitjesh për 30 minuta gjatë Ditës së...

Shkruar nga: Chris Dawson Kompania Alibaba nisi Ditën e Beqarëve 2019 me 1 miliardë dollarë shitje për 1 minutë e 8 sekonda, shifër kjo e...

Dy ish-punonjës të Twitterit  të akuzuar për spiunim për Arabinë Saudite

Nga David Shortell, CNN Washington, DC (Business CNN) Të mërkurën Prokurorët federal akuzuan dy ish-punonjës të Twitterit për spiunim ne interes të Arabisë Saudite .   Ali...

Disa vendime të Akademive dhe Institucioneve shkencore bashkëkohore rreth tregtisë me këste

1. Vendimi i Akademisë Ndërkombëtare e Fikhut Islam në lidhje me shitblerjen me këste Këshilli i Akademisë Ndërkombëtare të Fikhut Islam, i cili buron nga...

Puna dhe prona në optikën e fesë islame

Feja islame, si sistem edukimi dhe mënyrë jetese, nuk kujdeset vetëm për sferën shpirtërore të njeriut, sepse duke qenë njëkohësisht një sistem praktik, përmbledh...