Ballina Autorët Postime nga LJ

LJ

32 POSTIME 0 KOMENTET
- Advertisement -

Na ndiq

0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek

Më të lexuarat

TURQI, NË MAJ PRODHIMI INDUSTRIAL U RRIT ME 17,4% NË BAZË MUJORE

Të hënën Instituti i Statistikave të Turqisë (TurkStat) ka publikuar të dhënat për indeksin e prodhimit industrial për muajin maj. Sipas të dhënave të Institutit...

Nga 100 dyqane të mbyllura të Apple, 92 janë në SHBA

Kaliforni, 14 korrik – Pjesa më e madhe e dyqaneve të Apple të mbyllura për shkak të pandemisë Covid-19 ndodhen në SHBA: 92 nga...

Në biznes, shpërblehen ata që rrezikojnë

Sfida e një interviste pune për një rekrutues është të parashikojë sjelljen e një personi në bazë të përgjigjeve të tij dhe qasjes mendore...

Vendimi i prerë

“Vendimi i prerë nuk të jep mundësi që të mendohesh e të kesh dyshime, por të jep fuqi të madhe, e cila të orienton...

DHJETË KËSHILLA PËR TË MENDUARIT POZITIV

“Sa e ke mundësinë do t’i arrish vlerat Dhe kush kërkon vlerat, pa gjumë i kalon netët. Kush i kërkoi vlerat pa i pasur mundësitë Do ta...

Moti

Tirana, AL
broken clouds
27 ° C
27 °
27 °
44 %
5.7kmh
57 %
Tue
25 °
Wed
30 °
Thu
30 °
Fri
31 °
Sat
30 °

Trendi