Ballina Autorët Postime nga EI

EI

15 POSTIME 0 KOMENTET
- Advertisement -

Na ndiq

0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek

Më të lexuarat

VPN image

Si të zgjidhni VPN-in e duhur tani që po punoni nga shtëpia

Udhëzuesi juaj për privatësinë në internet në ambientin tuaj larg zyrës. Është gati e përfunduar. Ju keni shndërruar një cep të shtëpisë tuaj në zyrën...

Varianti i Redmi Note 9 5G mund të filloj së shpejti në Kinë: A...

Pikat kryesore Redmi Note 9 5G sapo ka kaluar certifikimin në Kinë. Xiaomi mund të ofrojë një karikues të shpejtë prej 22.5W në modelin...

Njohja e ndjenjave të njerëzve dhe empatia: ylli i pestë që duhet kuptuar nga...

YLLI NUMËR PESË: GJUHA E NDJENJËS Allahu i Lartëmadhëruar në Kur'anin Fisnik ka thënë: "Ne asnjë nga të dërguarit nuk e dërguam ndryshe vetëm në gjuhën e...

Njerëzit, ata janë baza: ylli i katërt që duhet kuptuar nga nëntë yjet e...

YLLI NUMËR KATËR: NJERËZIT, ATA JANË BAZA Transmetohet se Enes ibn Maliku (radijAllahu anhu) ka thënë: "Kam dëgjuar të Dërguarin e Allahut salallahu alejhi ue selem duke thënë:...

Ora me busull: ylli i tretë nga nëntë yjet e suksesit

YLLI NUMËR TRE: ORA DHE BUSULLA "Dije se ekzistojnë vepra të cilat Allahu i pranon natën, e jo ditën. Po ashtu, dije se ekzistojnë vepra të...

Moti

Tirana, AL
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
57 %
2.6kmh
75 %
Tue
18 °
Wed
18 °
Thu
18 °
Fri
19 °
Sat
19 °

Trendi