Ballina Autorët Postime nga admin

admin

1791 POSTIME 0 KOMENTET
- Advertisement -

Na ndiq

540NdjekësitNdjek
388NdjekësitNdjek
1,066NdjekësitNdjek

Të fundit

Më të lexuarat

Iran, eksperti ekonomik paralajmëron rënie të madhe të eksportit të naftës

Në një intervistë për portalin "Fararau", Sikakisehri ka thënë se në baza ditore në disa vitet e ardhshme eksporti i naftës mund të reduktohet...

Sudan, zbulohen rezerva të reja të mëdha ari

Ministri për Naftë dhe Miniera i Sudanit, Azhar Abdulkadir, u takua me përfaqësuesit e sektorit të minierave dhe njoftoi se janë zbuluar rezerva të...

Ulet çmimi i naftës për vitin 2019

Kompania amerikane e investimeve Morgan Stanley, i është bashkuar gjigantëve tjerë të kësaj fushe duke ulur çmimin e parashikuar të naftës së papërpunuar për...

11 miliardë euro tepricë e buxhetit në Gjermani

Gjermania regjistroi 11.2 miliardë euro suficit buxhetor në vitin 2018, sipas të dhënave paraprake të Ministri të Financave të publikuara, kjo falë një ekonomie...

Zvicra e gatshme të përkrahë promovimin e produkteve bujqësore të Kosovës në tregun zviceran

Zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Mevludin Krasniqi, ka pritur në një takim Presidentin e Dhomës së Tregtisë, Industrisë dhe Shërbimeve Zvicër –Kosovë,...