Brezovica rekomandohet si top destinacion i lirë për skijim

0
159

Brezovica është përzgedhur si një nga destinacionet më të lira për skijim nga një gazetë në Suedi. “Të skijosh në Ballkan”? “Po është e mundur – e çmendur dhe e lirë” , “Një udhëtim dimëror në Kosovë mund t’ua kursejë disa mijëra…”

Më poshtë mund të shihni destinacionet më të lira dhe ato më të shtrenjta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here